PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Prezentacje multimedialne są interaktywną formą prezentacji firmy. Mogą prezentować: historię, osiągnięcia, ofertę, być elektronicznym katalogiem produktów z powodzeniem zastępującym materiały poligraficzne, a przy tym o wiele tańszym nośnikiem. Prezentacje multimedialne łączą ze sobą: grafikę, tekst, dźwięk, filmy i animacje.Wykonane przez nas prezentacje to profesjonalne programy komputerowe, które powstają na bazie grafiki przygotowanej
dla naszych Klientów.Są one w pełni zintegrowane z ogólnoświatową siecią Internet.
Klient przeglądając ofertę może w każdej chwili zaktualizować wersję programu lub przejść na stronę WWW Państwa firmy,
tam zapoznać się z aktualnym cennikiem, oraz wysłać zamówienie via e-mail...Prezentacje multimedialne dostosowujemy do charakteru ich przeznaczenia. Przygotowujemy prezentacje: szkoleniowe, targowe, wspomagające sprzedaż itp.Prezentacje multimedialne wykonujemy wykorzystując najnowsze technologie i oprogramowania.
Materiały szkoleniowe - multimedialne materiały szkoleniowe wykorzystują wiele mediów przekazu informacji dzięki czemu wiedza jest łatwiej przyswajana, a odbiorca z zainteresowaniem uczestniczy w procesie nauki.GRAFIKA


Przygotowujemy wyróżniające się na rynku projekty graficzne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Pracujemy na najlepszych programach graficznych. Fachowy skład komputerowy wykonany na szybkich stacjach graficznych przyspiesza czas realizacji.Nasze doświadczenia i obserwacje sprawiły, że przy kreowaniu wizerunku firm najistotniejsza jest subtelność. Stosowne wyważenie profilu firmy i naszej wyobraźni sprawia, że tworzymy niepowtarzalny designUPOMINKI I GADŻETY REKLAMOWE

Posiadając wieloletnie doświadczenie jako dostawca ekskluzywnych upominków reklamowych staramy się, aby upominki tworzone dla naszych Klientów były dostosowane do sytuacji, profilu działalności i potrzeb. W stałej ofercie mamy ponad polskich i europejskich dostawców, obejmujących wszystkie przedziały cenowe. Oferta naszych produktów obejmuje zarówno gadżety przeznaczone dla odbiorców masowych jak i wysublimowane upominki wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz sprawdzone pod względem niezawodności i funkcjonalności.
40 000 gadżetów reklamowych, polskich i europejskich dostawców, obejmujących wszystkie przedziały cenowe.Oferta naszych produktów obejmuje zarówno gadżety przeznaczone dla odbiorców masowych jak i wysublimowane upominki wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz sprawdzone pod względem niezawodności i funkcjonalności.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą w naszych sklepach internetowych. Zachęcamy również do skorzystania z aktualnych promocji. Szczegóły w lewej kolumnie niniejszej wiadomości.


Znakowanie

Oferujemy znakowanie artykułów na różnorodnych podłożach, począwszy od plastików, tkanin, papieru, poprzez skórę, szkło, drewno, aż do metalu technikami: tampondruk, sitodruk, grawer, tłoczenie, złocenie, haft, flock, kalkomanie na szkle i ceramice, termotransfer, laser, piaskowanie, druk cyfrowy UV na przedmiotach.


FOTOGRAFIA I FILMY

Fotografia jest sztuką samą w sobie, ale też niezbędnym elementem estetycznym i merytorycznym goszczącym w świecie reklamy. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług fotograficznych w technologii cyfrowej, w tym: reklamowe sesje zdjęciowe produktów, zdjęcia plenerowe, zdjęcia wnętrz, serwis fotograficzny towarzyszący wydarzeniom, a także cyfrową obróbkę materiałów zdjęciowych.


Z powodzeniem realizujemy filmy reklamowe, szkoleniowe, korporacyjne itp. Oferujemy kompleksową produkcję filmów "od scenariusza do realizacji" oraz wszelkie prace towarzyszące - przygotowanie koncepcji, kreację, przygotowanie materiałów wyjściowych, ścieżki dźwiękowe i podkłady muzyczne, postprodukcję, authoring itp.Zapewniamy jakość realizacji HD oraz krótkie terminy realizacji.LCD WALLS

Wymagającym klientom, którzy poszukują systemów prezentacji ściennych o wysokiej rozdzielczości i jakości możemy zaoferować najbardziej zaawansowane rozwiązanie - LCD wall.


Dzięki zastosowaniu technologii bezszwowego łączenia ekranów wyświetlających obraz do samej krawędzi, możemy budować dużej wielkości ściany złożone z wielu monitorów, które pozwolą zachować ciągłość obrazu.W połączeniu z technologią HD daje to obraz o rozmiarach i jakości nieporównywalnej z żadnym innym nośnikiem.Niewielka grubość ekranu oraz modułowy charakter ścian, umożliwia ich instalację niemalże w każdym miejscu oraz w dowolnych konfiguracjach.
PREZENTACJE TARGOWE


- bezobsługowe prezentacje audiowizualne. Ciekawa grafika, zdjęcia, animacje komputerowe i sekwencje video, podkłady muzyczne, jingle, etc. Idealny element ożywiający stoisko targowe - zdecydowanie uatrakcyjniający jak i poszerzający zasięg i formę przekazu reklamowego.Efektowne animacje, filmy, muzyka oraz profesjonalni lektorzy zmieniają naukę w przyjemną zabawę. Na indywidualne życzenie przygotowujemy testy kończące każdy rozdział kursów.Interaktywny program
wspierania sprzedaży - multimedialne programy dla przedstawicieli i handlowców, konstruowane i pisane w oparciu
o strukturę organizacyjną i charakter sprzedaży Klienta. Szybsze i prostsze dotarcie do materiałów typu: tabele, przekroje, katalogi produktów, animacje itp. Uwzględniają psychologiczne aspekty sprzedaży, ułatwiają prowadzenie spotkań z kontrahentami.
WZORY PŁYT

Oferujemy usługę kopiowania i tłoczenia płyt CD i DVD (standard 120, mini CD oraz w dowolnym kształcie).Dostarczone przez nas płyty z nadrukiem mogą być nagrywane indywidualnie przez KlientaANIMACJE KOMPUTEROWE

Animacje są bardzo przydatne przy reklamie produktów o słabych walorach wizualnych.Dzięki komputerowym modelom można pokazać np. produkty w przekroju lub nieistniejące w rzeczywistości obiekty.

STRONY WWW

Internet to narzędzie marketingowe, o którym mówi się bardzo głośno. Jego rola w świecie biznesu rośnie z dnia na dzień.Firma może własnymi środkami wykonać taki serwis, ale zlecenie agencji profesjonalnej obsługi serwisu nie narazi firmę na potknięcia i uszczerbek image'u, o które łatwo w ciągle rozwijającej się sieci Internet.


ATL

Oferujemy usługi z zakresu reklamy above the line - opracowanie media-planów, dobór środków reklamowych, zakup powierzchni i miejsca w kampaniach outdoor'owych, wykupywanie czasów antenowych oraz powierzchni reklamowej w prasie.Kompleksowe kampanie reklamowe - realizacje, prasa, telewizja, radio, outdoor.
BTL

Below-The-Line czyli ulotki, broszury,
katalogi, próbniki, kalendarze, wkładki,
nalepki, plakaty, standy....to niezbędne materiały do prezentacji
produkcji i usług każdej firmy.Oferujemy Państwu wierny w stosunku do projektu - utrzymany na światowym poziomie - druk . Każdy przygotowywany przez nas materiał poligraficzny stanowi dumę naszych Klientów.
Promocja w każdym rozmiarze


Nasza oferta obejmuje także szeroki wybór markowej odzieży reklamowej. Oferta odzieżowej kolekcji upominków obejmuje wiele modeli koszulek typu T-shirt, koszulek polo, koszul, swetrów, bluz i polarów, czapek, daszków i kapeluszy, kurtek
i bezrękawników, spodni i spodenek oraz dresów,
a także toreb i plecaków.Nasza oferta idealnie wpisuje się w "specjalne" wymagania. Może tez stanowić atrakcyjny element dużych kampanii promocyjnych kierowanych do klientów masowych oraz jako uzupełnienie programów lojalnościowych.